Чайні колекції

Колекція чаю у фільтр пакетах

Колекція чаю у фільтр пакетах

Основу класичної колекції Magik Tea складає високоякісний чай, вирощений на гірських плантаціях провінції Канді сонячного Цейлону. Вікові традиції вирощування та сучасні технології обробки допомогли нам відкрити таємницю чайного листа, магію неперевершеного смаку та аромату цейлонського чаю.
Колекція «ELITE TEAS»

Колекція «ELITE TEAS»

Основу класичної колекції Magik Tea складає високоякісний чай, вирощений на гірських плантаціях провінції Канді сонячного Цейлону та виготовлений за технологією “SPECIAL GOLDEN FANNINGS”. Вікові традиції вирощування та сучасні технології обробки допомогли нам відкрити таємницю чайного листа, магію неперевершеного смаку та аромату цейлонського чаю.
Колекція класичного чаю

Колекція класичного чаю

ТМ "Magik Tea" презентує Вам нову колекцію чаю преміальної якості, пропонуючи унікальні, ексклюзивні сорти добірних цейлонських чаїв. Класичний чай дає енергію тілу і натхнення душі. Любіть, творіть, смійтеся і рухайтеся вперед. А ми подбаємо про те, щоб кожен Ваш ранок починався з чашки улюбленого чаю.
Колекція	крупнолистового чаю “ELITE O.P.A.”

Колекція крупнолистового чаю “ELITE O.P.A.”

Це спеціально відібраний високоякісний цейлонський чай O.P.A. Elite Tea Collection, якому притаманні міцний насичений смак, тонкий аромат і яскравий колір.Колекція елітного чаю від ТМ «Magik Tea» є справжньою знахідкою для усіх поціновувачів цього напою, а також незвичайним та особливим подарунком для Ваших близьких, рідних та друзів.
Крупнолистовий чорний чай “Королівський сніданок”

Крупнолистовий чорний чай “Королівський сніданок”

Завдяки мікроклімату провінції Дімбула сонячного острова Цейлон чорний високогірний чай Exclusive Black Tea Long Leaf OPA має не тільки незвичну видовжену форму, але й відмінні смакові властивості – легкий аромат вишневої кісточки та злегка терпкуватий насичений смак.
Фруктова колекція чорного чаю

Фруктова колекція чорного чаю

ТМ «Magik Tea» презентує нову колекцію чорного чаю, виготовлену за унікальною технологією, яка дозволила органічно поєднати відбірний цейлонський чай з вашими улюбленими смаками. Завдяки цій технології ми насичуємо чайний лист фруктовими маслами ще на стадії його висушування. Зберігаючи всю користь класичного чаю, ароматизований чай дарує вам також можливість насолодитися розмаїттям фруктових смаків.
Фруктова колекція зеленого чаю

Фруктова колекція зеленого чаю

Хочете відчувати себе здоровим і залишатися бадьорим увесь день? Спробуйте нову колекцію зеленого чаю, що дозволила органічно поєднати відбірний цейлонський чай з тонким ароматом екзотичних фруктів та ягід, а сучасні технології виробництва допомогли максимально зберегти усі корисні речовини, вітаміни та мінерали кожного свіжозібраного чайного листа.
Фруктова колекція крупнолистового чаю з наповнювачем

Фруктова колекція крупнолистового чаю з наповнювачем

Бажаєте внести більше яскравих фарб у повсякденне життя? ТМ «Magik Tea» презентує унікальну фруктову колекцію ексклюзивного цейлонського чаю. Урізноманітьте буденне чаювання, спробувавши наші чаї з шматочками натуральних фруктів, ягід та пелюстками квітів. Уся користь ароматерапії в одній чашці - погодьтеся, непоганий подарунок у вашу скарбничку позитивних емоцій.
Ексклюзивна колекція китайського  зеленого чаю

Ексклюзивна колекція китайського зеленого чаю

ТМ «Magik Tea» презентує нову елітну колекцію ексклюзивного китайського чаю, вирощеного у високогір'ї національного парку криштально чистого озера тисячі островів - Кіндао в провінції Ханжоу. Ідеальний, до того ж унікальний мікроклімат, дозволяє вирощувати високоякісні елітні сорти чаю, яким свого часу насолоджувалися великі китайські імператори і мудреці. Чай має неперевершений смак, прекрасний запашний настій, втамовує спрагу, підвищує природний імунітет, дарує бадьорість, силу і залишає приємний смак.
Колекція "Світ чаю"

Колекція "Світ чаю"

Нова колекція «Світ чаю» від ТМ «Магік Ті» пропонує вам широкий вибір чаю з усіх континентів. Пориньте у світ екзотичної насолоди та загадкового аромату.